freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — серпень 2020

Вже другий місяць передплачую твори з проекту Івченко наживо. Його суть полягає в тому, що двічі на тиждень письменник присилає своїv передплатникам оповідання та розділ з роману. Саме головне, що роман пишеться прямо тут і зараз, тобто ви отримуєте свіжачок.
Але із-за браку часу я все ніяк не могла приступити до читання. А тут вирішила, час, то ж цей місяць став місяцем Івченка))))


Оповідання «Двадцять два сумних дембеля»
Реалістичне оповідання про ситуацію в сучасній армії. Про те, що комусь з солдат доводиться сидіти на передовій в мокрих бліндажах, їсти зіпсовані продукти, не мати звичних умов для існування. Через образи 22 дембелів з кумедними прізвиськами, через іноді смішні, а іноді сумні історії розкривається реальність нашої армії. Сильно та потужно.

Оповідання «Мій, мій, мій»
Дуже важке та сумне оповідання, адже коли батьки переживають своїх дітей завжди страшно. В оповіданні батько втрачає сина на війні, сам шукав його тіло, а тепер намагається забрати, але йому його чомусь не віддають…
Але незважаючи на певні обставини діти завжди залишаються дітьми своїх батьків.
Дуже сильний текст, у мене аж мурахи по шкірі бігали.

Оповідання «Повчальна історія з останніх часів Дикого Поля»
Оповідання – це розмова діда з онуком, старий розповідає про буремні часи Дикого поля. Ти захоплюєшся дідом, дивуєшся, як йому вдалося вижити та ще нажити статки, а потім в кінці ти розумієш у чому ж справа) І онук виявляється справжнім онуком свого діда.

Оповідання «Перша історія з цвинтаря. Ганнуся»
Все оповідання це монолог жінки зі своїм покійним чоловіком на кладовищі. Але не все таке просто, чи до нього вона прийшла з квітами? Про це ми дізнаємося під час оповідання з розповіді Ганнусі.

Оповідання «І узрів…»
Щось схоже я вже читала у Івченка, можливо з невиданого. В цьому оповіданні піднята тема боротьби України з прогнилою владною системою. Тема актуальна і досі для нас, на жаль. Отож, за іронією долі продажний мент стає месією, який поведе український народ до перемоги над злом в обличчі влади. Кінцівка залишається відкритою, тут кожен сам може продумати свій фінал.

Оповідання «Квітка у темряві»
Це оповідання складалося з трьох частин, тобто отримувала я його протягом трьох тижнів. Читала частинами, читала щось паралельно, в результаті поки дочекалася завершення, призабула що було на початку. Тож прочитала ще разок, але вже все разом)
Жінки сходять з розуму від масажиста, але справа в тому, що він зовсім не гарний і до того ж сліпий, але це не спиняє жіночого потягу.
Спочатку сюжет розвивається повільно, а потім в кінці маємо мікс з любові, сексу, грошей, вбивства. Когось в цьому життя манять гроші, когось хороший секс.
Взагалі цікаво, неочікувана кінцівка, але вона мені здалася змазаною. Такий детальний опис був всього у оповіданні, а потім бац і кінець в парі абзаців.

Роман з цього ж циклу читатиму, коли вже матимемо всі частини)

І ще таке прочитала

Збірка оповідань «Львів Пані Панянки»
Випадково наштовхнулася на цей твір в своїй електронній книзі. Виявилося дуже цікаво та повчально. Люблю художні твори, які поєднують в собі вигадку, історію та реальні факти. Саме так легше запам’ятовувати. Ця книга – це збірка оповідань про відомих жінок українок, життя яких було хоч частково було пов’язане зі Львовом. Мені було цікаво дізнатися про Соломію Крушельницьку, Марію Заньковецьку та інших жінок, не таких відомих загальному колу, але не менш неповторних, про деяких з них я навіть і не чула.
Їхні життя були цікаві, вони були особистостями, знаменитостями, але часто за це доводилося платити дуже високу ціну.
Tags: книги
Subscribe

 • Календар для Мандрияк. Дубль два

  Спочатку народилася оця версія календаря. Але після повернення з Карпат, я привезла ще чимало гарних фотографій символу клубу, тому захотіла зробити…

 • Календар для Мандрияк

  Кожного року думаю, що вже не буду робити настільні календарі, що це останній... Але в кінці наступного року приступаю знову до роботи. Цього разу…

 • Карантинні спостереження

  Напевно всі ми під час карантину купували багато чого онлайн і звісно ж користувалися доставкою. В більшості випадків остання була безкоштовною, що…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments