freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Осінь. Гори

Цього літа було всього замало – замало подорожей, замало зустрічей, замало відпочинку. Липневу поїздку в гори було скасовано, травневий похід так само. І раптом вже восени на мене чекає неочікуваний, спонтанний тиждень серед гір в одному з найкращих та наймальовничіших місць. Це диво, коли твій будиночок знаходиться на дереві, і ти можеш спостерігати за сходом сонця над Чорногорським хребтом прямо з ліжка, а кавою ласувати на балконі з видом на гори.
Ці сім днів були неповторні, ще досі не можу прийти до тями, мозок і досі підсовує картинки гір замість запилених київських вулиць.


А ще я хочу подякувати тим людям, які були зі мною цей час, які випробували свої сили, піддавалися на авантюри та вирушали підкорювати чергові вершини, нехай вони були не такими високими, але ж вершинами. Кожного ранку мені заварювали каву з вершками, або згущеним молоком, хтось постійно добував гриби, так, я їх не їла, але отой білий персональний запам’ятала)
Дякую, дівчата, за чудову компанію, за авантюризм та витривалість, за ранкові бурчання та гарний настрій, без вас цей тиждень був би не таким цікавим. І навіть отой стрімкий спуск до центру землі мені сподобався, правда коліно таки дало про себе знати вже тут в Києві.


Словом теплі спогади, файні види і гори грітимуть мене ще довго, до наступної вилазки в гори. А вона ж буде правда? Адже думка про Близниці вже не дає спокою)
Tags: Закарпатська обл, Мандрияки, Мысли вслух, путешествия
Subscribe

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments