freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Осінь. Гори

Цього літа було всього замало – замало подорожей, замало зустрічей, замало відпочинку. Липневу поїздку в гори було скасовано, травневий похід так само. І раптом вже восени на мене чекає неочікуваний, спонтанний тиждень серед гір в одному з найкращих та наймальовничіших місць. Це диво, коли твій будиночок знаходиться на дереві, і ти можеш спостерігати за сходом сонця над Чорногорським хребтом прямо з ліжка, а кавою ласувати на балконі з видом на гори.
Ці сім днів були неповторні, ще досі не можу прийти до тями, мозок і досі підсовує картинки гір замість запилених київських вулиць.


А ще я хочу подякувати тим людям, які були зі мною цей час, які випробували свої сили, піддавалися на авантюри та вирушали підкорювати чергові вершини, нехай вони були не такими високими, але ж вершинами. Кожного ранку мені заварювали каву з вершками, або згущеним молоком, хтось постійно добував гриби, так, я їх не їла, але отой білий персональний запам’ятала)
Дякую, дівчата, за чудову компанію, за авантюризм та витривалість, за ранкові бурчання та гарний настрій, без вас цей тиждень був би не таким цікавим. І навіть отой стрімкий спуск до центру землі мені сподобався, правда коліно таки дало про себе знати вже тут в Києві.


Словом теплі спогади, файні види і гори грітимуть мене ще довго, до наступної вилазки в гори. А вона ж буде правда? Адже думка про Близниці вже не дає спокою)
Tags: Закарпатська обл, Мандрияки, Мысли вслух, путешествия
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments