freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — вересень 2020

У вересні було зовсім мало часу на читання, але дещо таки встигла прочитати. Дві новинки і одна старенька книжечка)


Руслан Горовий «Ми»
Нова книжка Горового з короткими оповіданнями про людей, про звичайних людей, таких, як кожен з нас. Читаючи можна і посміятися, і посумувати, і поспівчувати, і навіть зробити певні висновки. Все як завжди в стилі Горового. Мені дуже подобаються ці прості коротенькі оповідки.

Ірена Карпа «Піці Гімалаї»
Цю книгу Ірени читала давно, ще як вона тільки вийшла і повторно перечитувати не збиралася. Але, повертаючись потягом з Карпат, від нічого робити взяла її погортати, звісно ж вдома довелося продовжити читання бо сюжет, який я вже встигла підзабути захопив. Тут про пригоди, гори, скарби, таємниці та кохання. Словом зайшло, думаю цього разу навіть більше ніж вперше)

Сергій «Колос» Мартинюк «Рок-н-рол»
Назва книжки вже все сама говорить про себе. Роман про український рок-гурт, який вже пережив пік своєї слави і зараз музиканти намагаються знову піднятися на п’єдестал. Книга цікава тим, що розкриває внутрішню кухню музичної тусовки. Які вони музиканти поза сценою, як воно бути відомим, які стосунки між учасниками банди, що вони відчувають, що роблять, коли пропадає натхнення. Дуже цікаво, особливо для звичайної людини, яка знає про музику тільки зі сторони слухача та фаната. Ще в книзі є QR-коди, які дають змогу послухати ті чи інші гурти та пісні, що згадуються в тексті, що доповнює уявлення від прочитаного.
І ще один цікавий прийом – інтерв’ю в тексті. Тут ти читаєш про внутрішній конфлікт в колективі, а потім уявне інтерв’ю якомусь виданню, і це зовсім різні речі.
Хто таке любить, рекомендую.
Tags: книги
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments