freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Дорога на Захід. Зустріч з мамонтами

Після Бучача вже не планували ніде зупинятися,та й погода не надихала, було похмуро і продовжував моросити дощ. Але за Богородчанами, праворуч від дороги несподівано виринули величезні мамонти, ну як не зупинитися. Тут вже і про дощ забудеш. Як раз напередодні, я бачила в когось на світлинах цих тварин, ще подумала, що цікаво, але де вони знаходилися не зрозуміла.


Йду роздивлятися та фотографувати.


Ці скульптури з’явилися на цьому місці не випадково, адже в селі Старуня, що знаходиться трохи в стороні у 1907 році знайшли бальзамоване тіло мамонта, а згодом ще чотири туші волохатих носорогів. Можете уявити, які це цінні та унікальні знахідки.


Ці мамонти – це лише початок, он вже поряд стоять ще незавершені фігури якихось доісторичних тварин чи птахів. Тут планують збудувати «Парк Кайнозою», площа якого сягатиме 8 гектарів і складатиметься він з парку, музею, громадського простору, кав’ярень, альпін-парку та скеледрому.Не знаю, що з того вийде, але скульптури досить таки цікаві.


А я майже у цілі.
Наступного разу напишу про мій зворотній шлях.
Tags: Івано-Франківська обл, путешествия
Subscribe

 • Літні квіти

  Дала собі слово не фотографувати квіти, адже маю тільки світлин, зроблених при різному освітленні і на різні об’єктиви. Але ж з’являються нові, які…

 • Літні вечори

  Спека, ми на неї чекаємо в холодні, похмурі зимові дні і ранньою весною, а коли вони приходить ти не знаєш де від неї сховатися. Якщо ти застряг…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments