freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — жовтень 2020

Роботи знову вистачало, але намагалася виділяти час для читання, та й від дурних думок рятувала лише книжки)


Богдан Коломійчук «Експрес до Галіції»
Для мене детективи Коломійчука про Адама Вістовича є найкращими серед інших українських ретро-детективів. Я завжди проковтую його книги, ця теж не стала виключенням. Єдине, що не одразу до неї добралася, хоч і придбала одразу після виходу.
Отож в романі переплітається декілька сюжетних ліній, тут тобі і маніяк, який вбиває поліцейських, і політичні ігрища зі скарбами, і навіть вбивство заради еротичного рукопису.
Словом, поціновувачам цього жанру, читати)

Фоззі «Иглы и коньки»
Дуже люблю всі книжки учасника гурту «ТНМК» Олександра Сидоренка, відомого як Фоззі. Перечитала майже все, окрім цього вже старенького твору. Тут все в дусі Фоззі, Крим 90-тих років і всі витікаючі з того обставини. Книга російською, але українською не можливо було б передати отой місцевий сленг.

Ірена Карпа «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете»

Нова книжка Карпи про відносити, про те як вийти заміж та ще й стільки разів, скільки захочете))) А ще там є багато цікавих речей, порад, з життя Ірени, є звісно і смішні моменти. Читати її можна всім, думаю, навіть чоловіки знайдуть в ній щось для себе))))
І ще хочу сказати про дизайн, книжка дуже класно та якісно зроблена, нагадує дівчачий щоденник, в ній є ілюстрації.
Tags: книги
Subscribe

 • Оболонь. Мурали Олександра Корбана

  Продовжую досліджувати стріт-арт Оболоні. Сьогодні трохи муралів від художника Олександра Корбана. Олександр з Кіровська Донецької області, до…

 • Столичні будні

 • По Лютеранській

  Як часто ми проносимося вулицями міста не звертаючи уваги на оточуючий нас світ. От і я скільки разів ходила вулицею Лютеранською і якось зовсім не…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments