freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Невеличкі мозаїки, або що ще пошукати на вулицях міста

В продовження теми пошуків цікавих об’єктів на вулицях Києва. Відтепер , якщо бути дуже уважним, то на стінах, стовпах, та інших поверхнях можна помітити невеличкі мозаїки та скульптурні об’єкти. Як правило, більша їх кількість знаходиться на Подолі, але відшукаєте ви їх і на площі Слави, і поряд з Мистецьким Арсеналом. Ці цікаві мініатюрні мозаїки створює мистецьке угрупування Pomme de boue.


Почалося все у 2018 році, коли творчий колектив почав імпровізувати та з шматків розбитої плитки створювати композиції. Згодом налагодилося постійне виробництво і на вулицях міста розмістили понад 140 стріт-арт об’єктів. Щоправда багато з них були збиті, чи то вкрадені.
Pomme de boue почали це робити, щоб підтримати стріт-арт культуру міста, якось вплинути на боротьбу з депресивністю. Також автори впевнені, що деталі можуть змінити світ і взаємовідносини з містом.
Маленький розмір мозаїк дає змогу розміщати їх в самих неочікуваних місцях і на стінах, які не придатні для розпису графіті.
Можна розцінювати ці об’єкти як завгодно, але, на мою думку – це цікава ініціатива.
Я вже давно хотіла відправитися на їх пошуки, але все ніяк, до того, це й пошук точно буде справжнісіньким квестом, адже ніде немає, ані адрес, ані орієнтирів, лише світлини. А погодьтеся, якщо ти погано знаєш вигляд тої чи іншої вулиці, а особливо на Подолі, то ті світлини не дуже то тобі і допоможуть.
Але як би там не було під час мого насичено дня бігання Києвом, я сама того не очікуючи віднайшла 7 мозаїк.
Живе Беларусь


Михайлівська площа


Воздвиженка


Європейська площа




А решта вже на Печерську




Досить таки захопливий процес, наступного разу продовжу.
Tags: Київ, стріт-арт
Subscribe

 • Крапка

  З цього року я завершую Проект 365, який почала з 2013 року. Тобто протягом чотирьох років я кожного дня брала до рук камеру і хоч щось…

 • 365 — грудень 2016

  В грудні я знову примудрилася захворіти, тому майже пів-місяця просиділа вдома(((( Розмальовувала фігурки та працювала над календарями, розробила аж…

 • 365 — листопад 2016

  В листопаді до нас раптово прийшла справжня зима, я знову захворіла, багато пекла, то пироги, то хліб. Побувала на двох презентаціях книг, розробила…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment