freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Мозаїки в дворику музею Ханенків

Якщо в дворику Київської картинної галереї сховався Олександр ІІ, то у дворику музею Ханенків можна відшукати мозіїчні панно.


Потрапити до цього дворика звісно ж теж не можна, але мозаїки добре видно з сусіднього двору будинку №17, куди можна зайти без проблем.
Оскільки я вже зазирнула в один двір, то вирішила навідатися і в сусідні, провідати мозаїки, які вперше я побачила ще в 2009 році.
Тоді як раз проводили ремонт і в паркані між будинками 17 та 19 була дірка, тому я легко потрапила на територію музею і змогла роздивитися мозаїчні малюнки.
Все це робота колишнього директора музею Володимира Овчинникова, художника - монументаліста,
який керував музеєм 42 роки до 1978 року. Створював він їх у неробочий час та за власні кошти протягом більш ніж 10 років.
На старих світлинах дуже добре видно серце Данко


Та отакі маленькі мозаїки, які зараз не роздивишся
Лелека

Tags: Київ, стріт-арт
Subscribe

 • Валентинне

  День святого Валентина можна відзначити прогулянкою по засніженому Києву) Святкові локації на моєму маршруті трапилися тільки біля Адміністрації…

 • Горнятко справжньої риби)

  У кожної риби має бути її особисте горнятко) Дякуючи Олегу Луцуку я тепер його маю) Якщо хтось раптом бажає купити продукцію з глини, або навчитися…

 • Новий пам'ятник на Валу

  Влітку на Чернігівському Валу відкрили новий пам'ятник. До цього часу бачила його тільки з вікна автівки. А тут вирішила погуляти біля новорічної…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments