freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

На зустріч з зимою

Поїхати за місто вартувало б навіть тільки тому, що саме тут я зустріла зиму прямісінько в перший її день.


Перше грудня порадувало невеликим морозцем та снігом. А напередодні все навкруги вкрила паморозь, було дуже гарно і я шкодувала, що не прихопила з собою камеру.


Коли навкруги сніг, то і настрій одразу стає кращим і навіть святковим.
Яка зима без мінусової температури)
Сонце, розкіш для жителя столиці взимку
Згадала дитинство з’їхавши пару разів з гірки на п’ятій точці)
А як круто гуляти замерзлим болотом, шукати річку твого дитинства, долати непрохідні зарості та балансувати на торф’яному ґрунті)
Річка Дягова


Урожай


Приємною несподіванкою став старенький човен. Одразу стало цікаво, як довго він тут, коли на ньому востаннє плавали, чи то може рибу ловили)
Два тижні серед сніжного раю та спокою, і ти вже починаєш вірити в дива) Знаходиш стару штучну ялинку, якій більше років ніж тобі і яку давно хотіли викинути, але чомусь так цього і не зробили. І то добре, що так і не дійшли руки, тішишся ти, купаєш гілочки в мильному розчині та реанімуєш старенький стовбур. Трошки зусилля, кульки, низка гірлянди і ялинка отримує нове життя, створює святковий настрій і яскраво підморгує кольоровими лампочками.


А як добре читається біля старенької грубки)


Іноді таке перезавантаження дуже корисне) В такі миті я дуже вдячна бабусі за цей будиночок, який в цьому році став для мене справжнім прихистком.
А тим часом святковий настрій приїздить до Києва і вже кімната тоне в яскравих вогниках.
Свято там де його створюють)
Tags: Мысли вслух, Чернігівська область
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments