freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Мурали Оболоні

На Оболоні насправді чимало різноманітних муралів. Я ж побачила лише маленьку їх частинку, все це по дорозі з набережної до метро Мінська.


Якась чи то школа чи то студія, розмалювала свої стіни


Трансформаторну на Героїв Сталінграду прикрашає одразу два малюнки. Перший, який добре видно з дороги, це не просто якісь «каляки-маляки», як каже один мій знайомий, а абстракція художника Романа Кулешова, який працює під псевдонімом Wius. Мурал створено у 2016 році в рамках арт-фестивалю Mural Social Club. Мета Романа запалити стіну за допомогою форм та простих фарб.


З торця знаходиться мурал з леопардом та квітами. Ця робота з'явилася також у 2016 році і її автором є художник Віталій Гідеван, який працює під псевдонімом Gide1.


Малюнків авторства Гідевана на Оболоні декілька. Ще один я знайшла на на стінах дитячого садочку поряд з Райдержадміністрації.


Єдине, що мурали за парканом, тому їх не зовсім добре видно, хоча думаю, можна спробувати обійти садочок і зазирнути з іншого боку.
На проспекті Героїв Сталінграду, 16Д знаходиться мурал «Портали» іспанського художника Gonzalo Borondo, створений у 2016 році. На ньому зображено внутрішню частину найголовнішої пам’яток України – Софії Київської.


І на останок панорама Києва на стіні будинку 22Б на Оболонському проспекті

Tags: Київ, Оболонь, графіті
Subscribe

 • Мрія

  Саме зараз мрію опинитися ось в такому тихому місті з фантастичними видами на гори. При цьому внизу мають залишитися всі проблеми, робота, думки і…

 • По Лютеранській

  Як часто ми проносимося вулицями міста не звертаючи уваги на оточуючий нас світ. От і я скільки разів ходила вулицею Лютеранською і якось зовсім не…

 • Музей авіації

  В музеї авіації була 11 років тому. Минулого року був намір потрапити туди з екскурсією, але в останню мить все зірвалося. І ось нарешті на…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments