freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — грудень 2020

Грудень – це передсвятковий місяць, коли хочеться завалитися з книжкою поряд з ялинкою і ні на що не відволікатися. Читати можна все від різдвяних історій до скандинавського детективу. І можна підбивати книжкові підсумки року – всього 47 книжок, як завжди трохи не дотягнула до 50)


Збірка «Таке різне Різдво» від видавництва «Старого Лева»
Різдвяні та новорічні свята спонукають до чогось світлого, теплого та казкового. Тут в нагоді стає збірка оповідань про Різдво. Видавництва «Старого лева» щороку видає такі збірки, деякі я читала, деякі ні, а от цьогорічну прочитала. Тут є веселі оповідання, є сумні, але всі вони сповнені духом Різдва та доброти. Хто любить коротку прозу, то варто почитати.

Івченко наживо «Агент Різанина»
Отримавши останні розділи роману від Владислава Івченка одразу взялася за його читання. Це фантастичний роман, головним персонажем якого є супержінка, яка бореться з російськими окупантами. Проте агент Різанина воює на боці американців. Карколомні пригоди, зрада, жорстокість, грандіозні битви та неймовірні перемоги і все заради порятунку світу. Чи справиться з цим завданням агент Різанина стане відомо лише на останній сторінці роману.
Загалом читається легко, сюжет затягує, але деякі моменти трохи затягнуті і є трохи повторів, але в тому і полягає особливість текстів без редакторської читки.

Ю. Несбьо «Нетопир»
А потім мене раптово потягнуло на скандинавські детективі. А оскільки в своїй книзі я знайшла лише папку українських текстів Несбьо, то за них і взялася.
Поліцейський алкоголік Харрі Холе вирушає до Сіднею на пошуки вбивці норвезької дівчини. Чимало цікавої інформації про Австралію, про її корінних жителів. І в той же час треба бути уважним, щоб не прогавити справжнього вбивцю. Роман не дуже динамічний, але мені сподобався, це саме те, чого мені бракувало.
Subscribe

 • Коли дивитимусь у вікна, чи то пак, у бійниці

  Минулої суботи побувала у Кам'янці. Давно я не була в цьому місті і навіть підзабула,яке воно класне. Це був довгий день, довжиною у 21 годину, ми…

 • Бігач

  До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на…

 • У пошуках примари

  До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments