freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Леся Українка: 150 імен

25 лютого в Українському домі відкрилася виставка «Леся Українка: 150 імен» присвячена звісно ж 150-тій річниці з дня народження Лесі.


Виставка масштабна, цікава, сучасна і класна, дуже рекомендую. Після відвідування ви поглянете на постать Лесі зовсім по-іншому. Вона постане перед вами як звичайна людина, так дуже розумна і талановита, а не як ідол та революціонерка.
Виставка дуже гарно зроблена та продумана.
На початку вас зустріне інсталяція з хвиль на яких написано 150 імен - це люди, яких знала Леся, її персонажі та місця, де вона побувала.
А ще тут можна погортати перше нецензуроване зібрання творів Лесі Українки в 14-ти томах


Далі зала Особисте, де можна побачити листі Лесі і навіть почути їх в озвучці акторки театру, дуже сильно, обов'язково приділіть трохи часу на це.
В наступному залі можна прослідкувати лінію життя письменниці на фоні світових політичних та культурних подій.
А Лесі була дуже гарною, мені це фото найбільше сподобалося)


Далі галерея портретів та скульптур.
Акценти - 14 стендів книжок, які повідають про батьків, братів та сестер Лесі, її захоплення, хворобу, твори.


Ілюстрації до творів Лесі Українки
Плакати до фільмів
Словом дуже цікаво, варто відвідати. Виставка працюватиме до 8 березня, в будні з 11.00 до 20.00, а у вихідні з 10.00 до 20.00., вхід вільний, але потрібно зареєструватися на сайті.


В суботу та неділю о 14.00 можна потрапити на кураторську екскурсію від Павла Гудімова, хто як не він розповість найголовніше та найцікавіше про проект над яким працював.


Tags: Київ
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments