freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане - квітень 2021

Місяць видався вдалий на читання, осилила аж 6 книжок)Сергій Бут «Аляска»
Книга про психіатричну лікарню, а точніше одне її відділення, яке носить назву Аляска. Туди потрапляють ті, хто намагається відкосити від армії, в’язниці, або замовлені пацієнти, від яких потрібно позбутися. Саме туди потрапляє головний герой, рятуючись від привида, який його переслідує. Але у стінах лікарні Антон не знаходить рятунку, тут на нього чекають ще більші випробування. Майже весь текст описує перебування в лікарні, тортури та знущання. Лише в кінці читач дізнається про всі секрети та чи існують справжні привиди в нашому житті. Загалом книга сподобалася.

Олег Сенцов «Вторую тоже стоит купить»
Якщо чесно не люблю фантастику. А в книзі Олега йдеться про захоплення Землі інопланетянами, але роман не лише про це, він набагато глибший. На прикладі однієї сім’ї та їх друзів ми бачимо на що спроможні люди, якими вони стають, коли мова заходить про виживання. В екстремальних умовах ми можемо повестися неочікувано для самих себе, раптово знайти в собі сили на великі вчинки.
На прикладі війни з інопланетянами автор показав, як з часом ми забуваємо про героїчні вчинки, які рятували життя. Все це поступово витісняє буденність. Так воно було, є і буде, на жаль, таке життя.

Кріс Тведт «За браком доказів»
Романи цього автора мені дуже подобаються, цей теж не став виключення і не розчарував. Все, як завжди, Мікаель Бренне береться захищати людину, яка без сумніву винна у скоєнні страшних вбивств і вважається психічно хворою. Але поступово копаючись у справі Мікаель починає сумніватися… Кінцівка неочікувана, я до останнього не могла зрозуміти, хто ж справжній вбивця, якого не вдалося запідозрити із-за браку доказів.
Любителям детективів рекомендую.

Каміла Лекберг «Відьма»
Випадково наштовхнулася на ще непрочитану книжку про Еріку Фальк. В романі змішано три справи, три вбивства, три різні часові проміжки. Читача переносить то в далекий 1671 рік в часи полювання на відьом, то в 1985, коли було вбито маленьку дівчинку, і вже в наш час, коли вбивство дитини повторюється на тому ж місці. Хто ж винен на справді? Дві дівчинки, яких обвинувачували минулого разу? До чого тут події 1671 року?
А ще в книзі піднято питання біженців з Сирії та ставлення до них деяких шведів.
Кінець моторошний... Заставляє задуматися про те, що ми насправді відчуваємо і наскільки можна зламати психіку, особливо дитячу.

Брати Капранови «Справа Сивого»
Ця книжка в мене з моменту її видання з автографом авторів, але почитати її тільки зараз дійшли руки. Як завжди неперевершено, Брати Капранови вміють поєднувати історичні факти, відомі постаті, вигадані моменти і на їх основі створювати чудові твори, які дають читачу багато цікавої та пізнавальної інформації. От що ви знаєте про Дмитра Яворницького? Яким він був, що він робив? Я до цього хіба прізвище чула... А про Дніпро, яке колись називалося Катеринослав? Мені так і закортіло, поїхати туди і побачити описані в книзі місця на власні очі.

Марина Гримич «Ажнабія на червоній машині»
Легка невеличка книжка по життя українок в Лівані. Знову ж таки тепер про Ліван я знаю трошки більше) Буде нагода прочитайте, книжка на вечір і гарний настрій вам гарантовано)

Tags: книги
Subscribe

 • Київський кит

  Нещодавно на ВДНГ відкрили скульптуру Київський кит. Об'єкт виготовлено з переробленого пластику і кит змінює свій колір в залежності від рівня…

 • Шоколадний будиночок

  В Шоколадному будиночку востаннє була давно, здається ще тоді, коли його тільки відкрили для відвідування. Пам'ятаю тодішній мій захват. А тут ще…

 • По іншу строну камери

  Зазвичай я знімаю фотосесії, і сама дуже рідко опиняюся но іншу сторону камери. А тут випала нагода трохи попозувати) Що головне для…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments