freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане - травень 2021

В цьому місяці читала багато - і українського, і закордонного.
Почну з того, що найбільше вразило)


Рут Веа «У лісі-лісі темному»
Десь випадково наштовхнулася на рекомендацію щодо цієї книги і вирішили почитати. І не розчарувалася. Це такий собі триллер, добре написаний, що аж напрошується на екранізацію. Головну героїню шкільна подруга запрошує на дівич вечір. Все б нічого, але вони зі школи не спілкувалися і саме головне, що наречений це колишній хлопець героїні. Вечірка проходить за містом в таємничому будинку зі скла. Отут і починається, таємничі сліди, вбивство і втрата пам'яті. Хто ж винен, що відбулося на справді. Читач по частинкам збирає цілісну картину того, що відбулося. Обожнюю таку літературу. Тепер хочу почитати ще щось цієї авторки.

Каміла Лекберг «Золота клітка»
Я прочитала всі книги Каміли про Еріку Фальк, а це вже нова і зовсім не детектив, і нібито не в моєму вподобанні, але виявилося цікаво.
Історія про розумну жінку, яка живе в тіні чоловіка ,багатого чоловіка, і майже ніхто не знає, що її вклад у достаток дуже вагомий. Проте вона в тіні, в золотій клітці. І все б нічого, але одного дня чоловік залишає її заради молодої коханки. Героїня опиняється без копійки на вулиці. Але жінки сильні, вони можуть все, повернути собі статки і навіть поквитатися колишньому. І головне - неочікуваний фінал!

Андрій Бондар «Ласощі для Медора»
Нова книга есеїв від Андрія. Мені дуже подобаються його короткі тексти про все насвіті. Тому якщо ви теж таке полюбляєте, то варто почитати.

Юрій Андрухович «Радіо ніч»
Новий роман Юрія Андруховича дуже хвалили, але якщо чесно мені він не сильно зайшов. Так читається легко, є цікаві моменти, але мені таки було трохи нудно.

Юрій Даценко «Пастка для різника»
Вийшла нова книга Юрія Даценка про лікаря Ярова Ровнера і я вирішила ще разок прочитати першу про жорстокі вбивства у Проскурові, нинішньому Хмельницькому. Вже писала, що цей ретродетектив мені дуже сподобався.
Tags: книги
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Оболонь та мурали

  Люблю я мурали, до того ж роздивляння гарних вуличних малюнків, можна прирівняти до відвідування галереї Про мурали Оболоні я вже писала…

 • Чемер. Руїни Михайлівської церкви

  Я вже писала про палац Пашковських в Чемері, але це ще не все, що можна побачити в цьому селі. Як раз біля Меморіалу та селищної ради можна…

 • Квітуча весна)

  Не втрималася і трохи нафотографувала)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments