freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Про вакцинацію

Напевно більшість вже знають, що в МВЦ запрацював центр масової вакцинації від Covid-19.
Інформації багато і різної, хтось пише, що вакцинувався швидко, інтернет видання лякають фотографіями довжелезних черг, подивившись на які, ти думаєш, що будеш кукувати на вулиці годинами. Хтось каже, що потрібно мати встановлений додаток Дія на телефоні і бути записаним у ньому.
Словом, поки сам не побачиш - точно знати не будеш. Отож вирушаю на розвідку.


З цих вихідних почали писати про обов'язковий запис через сайт helsi.me, в якому, як завжди, вже не має вільних місць, це як і із записом до сімейного лікаря.
Отож в МВЦ вас зустрічають хлопців білих халатах і скоординовують до потрібного вам входу. Входів два, один для тих, хто записався через те ж helsi чи кому зателефонували, інший для живої черги. Я прийшла о 14.30, черги не було зовсім і я одразу потрапила у приміщення, де ще один хлопець посадив нас до ліфту і відправив на 4 поверх.
Далі вас передають одній з дівчат у білому халаті, а їх тут стоїть ціла вервечка, яка відводить до однієї в бригад по вакцинації. Там вам ще раз виміряють температуру, ви заповните бланк, вислухає інструктаж і пересівши на інший стілець отримаєте укол.
Далі вас проводять в зал, де потрібно зайнявши місце на стільці та почекати 30 хвилин на випадок прояву алергічної реакції. Дехто не чекає і одразу йде, але то вже справа кожного.
Як висновок: для вакцинації вам потрібно мати паспорт і код, останній правда в мене ніхто не дивився, запис через дію чи кол-центр необов'язковий. Але потрібна декларація із сімейним лікарем, бо всі дані заносяться на helsi у ваш особистий кабінет.
Сама процес вакцинації займає десь 10 хв.
Все налагоджено дуже добре, персонал привітний і чемний. Можуть же в нас як захочуть, не то що в районній поліклініці чи у аеропорті Бориспіль у пункті тестування.
Тож якщо є бажання вакцинуватися, йдіть, бажано у другій половині дня, щоб не стояти в черзі. І нехай подорожі та спілкування на повну знову повернуться в наше життя)
Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Календар для Мандрияк. Дубль два

  Спочатку народилася оця версія календаря. Але після повернення з Карпат, я привезла ще чимало гарних фотографій символу клубу, тому захотіла зробити…

 • Календар для Мандрияк

  Кожного року думаю, що вже не буду робити настільні календарі, що це останній... Але в кінці наступного року приступаю знову до роботи. Цього разу…

 • Карантинні спостереження

  Напевно всі ми під час карантину купували багато чого онлайн і звісно ж користувалися доставкою. В більшості випадків остання була безкоштовною, що…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments