freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Атлантида. Повернення

Печери ніколи не були моєю пристрастю, але коли п’ять років тому мені запропонували побувати в одній з них, я погодилася.


Так одного весняного дня я опинилася на базі ХСК «Атлантида» в селі Завалля. Місцина дуже гарна, зовсім поряд протікає Збруч, а піднявшись на гору можна побачити руїни Кудринецького замку. Перші враження від печери були незабутні. Це було щось новеньке, це був вихід із зони комфорту, а ще своєрідна боротьба зі своїми фобіями, адже вхід в печеру знаходиться на висоті 8 метрів.
Печеру було досліджено і здавалося б сюди я вже більше не повернуся, але я повертаюся в Завалля того ж року, щоб зустріти новий 2017.
Вся справа в гостинному прийому та позитивній атмосфері. Ту зустріч Нового року я пам’ятаю і досі, пам’ятаю свою 10-ти годинну вилазку в печеру, після якої я ледве не запізнилася на свій потяг)
Цього року я повертаюся до Завалля знову, цього разу з друзями, з якими хочеться поділитися враженнями від цього місця.
База ХСК «Атлантида» дуже змінилася, тепер тут стало ще цікавіше та комфортніше, з’явився новенький хостел, зони відпочинку, альтанка-їдальня.
Три дні пролетіли немов мить, ми двічі побували в печері, повалялися в гамаках, згадали як грати в настільний теніс, пройшлися вздовж Збруча, взяли участь в конкурсах, повалялися в піні, поласували суницею та дикою черешнею, а ще відпочили від мобільних телефонів та соцмереж. Це прекрасно, коли можна просто поговорити, і твій сусід не відволікається на залипання в телефоні.
Якщо ти в печері і не в перше, то все одно почуєш щось цікаве, адже кожен інструктор робить подорож в світ Антлантиди неповторною.
Цього разу ми ходили з двома інструкторами, кожен розповідав нібито про одне і теж саме, але у кожного ці історії були зі своєю власною родзинкою, зі своїми жартами.
Дякую всім за організацію, а окрема подяка Наташі за ситні сніданки та смачні вечері.
Хто ще не був в Атлантиді, приїздіть, і навіть якщо ви не любитель печер, то тут можна просто відпочити від гамірного міста, інтернету і відновити сили .
Tags: Мандрияки, Хмельницька область, путешествия
Subscribe

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Десна

  Щоб побачити Максаківський монастир потрібно з Максаків перебратися на протилежний берег Десни. Зробити це можна лише з червня по жовтень, коли…

 • Максаки

  Можна напевно не писати, що світ безмежно великий і в ньому стільки всього цікавого) І головне не потрібно далеко їхати, нові місця можна відкривати…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments