freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Прочитане — серпень-вересень 2021

Знову добірка прочитаних книжок за два місяці) Часу не вистачає і читати і писати)


Моїм фаворитом став Дорж Бату «Таємниця старого лами»
Ця книжка лежала в мене дуже довго, я бралася її читати, але відклала, бо хотілося зосередитися, а було не до того. І от нарешті час настав.
Книга невелика, можна сказати навіть більш дитяча, але то тільки на перший погляд. Насправді в ній багато цікавих фактів, пригод і мудрих фраз. Слова лами можна розібрати на цитати і використовувати в повсякденному житті.
Моя улюблена, яку можна повторювати собі як мантру: «Якщо чогось хочеш - роби! Не можеш - навчись! Але якщо не хочеш навчитися, значить не дуже ти цього й прагнув»
Переповідати сюжет не буду, краще просто пораджу почитати)

Фоззі «Чорний хліб»
Нова книжк Фоззі, дещо незвична, реалістично жорстока, але мені дуже сподобалася. Головна героїня чукча Лілікей, в якої гине син. Жінка, яка звикла жити в сурових умовах, полювати, відправляється мститися тим, кого вона вважає винним у смерті сина. Довгий виснажливий шлях, Лілікей керує відчуття помсти і вона доводить справу до кінця, але полегшення це їй не приносить.

Руслан Горовий «Києве мій 1» та «Києве мій 2»
Короткі нотатки підслуханих розмов на вулицях Києва. Іноді історії бувають смішними, іноді сумними, але головне що вони реалістичні. Тут життєві історії, які і ми часто з вами може підслухати проходячи повз когось.

Олексій Волков «Переможець отримує все»
Взагалі мені припали до вподоби всі книги Олексія, ця не стала виключенням. Історія чоловіка, який тридцять років до нестями кохав одну жінку, яка його не помічала чи навіть ненавиділа. Вона для нього була всім, але до певного часу. Адже, погодьтеся, нас дуже приваблюють речі, яких ми не маємо) А ще в романі дуже багато цікавого про перегон машин із-за кордону і звісно ж є детективна лінія про Чорного Мадяра.

Джейн Гарпер «Посуха»
Поки добралася до цієї книги встигла подивитися по ній фільм, тож сюжет вже був не в новинку. І звісно ж знову для себе відзначила, що книги набагато цікавіші ніж екранізації по них. Австралія ,страшна посуха, чоловік вбиває дружину, сина та застрелюється сам. До містечка повертається його друг, який був вимушений втекти звідси ще дитиною із-за обвинувачення у вбивстві місцевої дівчини. Дві сюжетні лінії, два вбивці, дві справи, всі секрети розкриються в самому кінці.

Пітер Свонсон «Вісім ідеальних вбивств»
Випадково почала читати цю книгу в літаку, захопило. До головного героя, який колись давно склав список ідеальних книжкових вбивств приходить поліція, бо нібито з цим його списком хтось починає вбивати.
Але не так все просто, до подій сьогодення додаються старі таємниці та моторошна правда.

Йорн Лієр Горст «Код Катаріни»
Як завжди почала знайомство з цим автором з останньої книги, а тепер перейшла до першої. Скандинавські детективи чудові, вони моторошні, похмурі, сумні і реалістичні. Сюжет досить простий, вбивця постійно знаходиться в полі зору, а протягом всього тексту його намагаються розколоти. Читається легко, але після останньої срорінки залишається сумний післясмак.
Tags: книги
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Лікійська стежка. Початок

  Зранку мене розбудив намаз, не знаю кого як, а мене ці молитви заворожують і я дуже люблю їх слухати. Але вже осінь, о 6.00 ще темно, тому можна…

 • Нарешті Лікійка

  В похід Східною частиною Лікійської стежки я збиралася ще минулого року. Тоді були куплені квитки, продуманий маршрут, зібрана компанія, але походу…

 • В гості до трьхсотітнього Смайлика

  Про Максаківський монастир чула давно, але об'єктом для обов'язкового відвідування він став після того, як у Менщині Туристичній я побачила…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments