freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Януш Леон Вишневський на "Книжковому Арсеналі"

Я не сумнівалась, що в Україні читають книжки, але чомусь вважала, що вже майже всі перейшли електронну книгу (хоча особисто я віддаю перевагу паперовому варіанту)))).  І тому для мене стало справжнім відкриттям, що книжки купують і купують у великій кількості.
Це я про ІІІ міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал".
А ще мене вразила черга за автографом Януша Вишневського.
Вишневський  - спеціальний гість цьогорічного фестивалю, презентував у Києві дві свої нові книжки, видані українською мовою - "На face із сином"  і дитяча "Марцелінка".


А оце та сама черга


в якій я простояла півгодини, але..... не з моїм щастям... За дві людини до мене, роздача автографів припинилась, бо автор поспішив на заплановану зустріч з читачами, пообіцявши підписати книги всім бажаючим пізніше.
Творчий вечір проходив у формі діалогу в невимушеній атмосфері.
Було видно, що публіка (це  в основному жінки) обожнює автора. І це не дивно, адже Вишневський вважається знавцем жіночої психології. І навіть на зустрічі він декілька разів наголосив, що жінки набагато кращі за чоловіків :) Ну то як же його після цього не любити)))
Після бесіди роздача автографів продовжилась, жінки активно атакували автора, фотографувались на пам'ять, при цьому  чомусь норовили примоститись на  його коліно)))


Тому свого довгостраждального автографа я отримала лише через годину :)
Tags: Книжный Арсенал, репортаж
Subscribe

 • Календар для Мандрияк. Дубль два

  Спочатку народилася оця версія календаря. Але після повернення з Карпат, я привезла ще чимало гарних фотографій символу клубу, тому захотіла зробити…

 • Календар для Мандрияк

  Кожного року думаю, що вже не буду робити настільні календарі, що це останній... Але в кінці наступного року приступаю знову до роботи. Цього разу…

 • Карантинні спостереження

  Напевно всі ми під час карантину купували багато чого онлайн і звісно ж користувалися доставкою. В більшості випадків остання була безкоштовною, що…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment