freckle06 (freckle06) wrote,
freckle06
freckle06

Бідні дельфіни...

В Київському дельфінаріїї я раніше ніколи  і не була, і не хотілося,  не люблю  тварин в неволі...
Але на днях довелося фотографувати плавання дітей з дельфінами.  Враження винесла звідти не дуже позитивні. З дітьми і дельфінами все було гаразд, а от все інше... сам дельфінарій і його співробітники...
Не знаю  скільки і коли повинні дельфіни відпочивати, але в мене склалося таке враження, що експлуатують їх по повній програмі.  Денна, вечірня, нічна вистава, катання на човні, плавання з усіма бажаючими. І добре, якщо ці бажаючі діти, при мені дельфін  тягав за собою чоловіка, який важив десь близько центнера.
Ціна 10-ти хвилинного плавання 1000 грн,  гідрокостюм і фотограф оплачуються окремо.  І не зважаючи на таку недешевизну, черга бажаючих була чималенька, одні виходили з басейну, інші заходили - справжній конвейєр.  За такі гроші можна було б приділяти дітят більше уваги, ніхто не знайомився з дітьми, дітей не знайомили з дельфінами, а фрази: "Хлопчику лізь в басейн та хапайся за дельфіна"  чи "Ні, не цей хлопчик - інший хлопчик  - тримайся". - різали слух.
Якраз накривали дах, і в'єтнамок одного з робітників хлюпнувся до басейну. А ще мені не сподобався запах, не дуже приємний.
Ну а дельфіни... справжні красунчики, і мені їх дуже шкода((((
Tags: Київ, Мысли вслух
Subscribe

 • Дощові краплинки

  Сказати, що фанат макрозйомки, то ні, але мені дуже подобається повозитися зі старими мануальними об'єктивами, знайти гарний ракурс чи світло)…

 • Травневий ранок

  Травневий ранок може виявитися отаким, з морозом та інеєм. Це не роса, а льодові краплинки

 • Закарпатське макро

  Продовження посту про різнотрав'я Карпат. Цього разу макро)

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments