Одеські мурали. Доповнення

Під час мого весняного візиту до Одеси я навмисне шукала деякі мурали. Цього ж разу, мурали самі знаходили мене))) )В результаті назбиралася невелика підбірка.

Collapse )

Нові мініатюрки

Нарешті знаходжу час для того щоб відшукати останні київські мініатюрки. Наразі їх вже 24, весною обіцяють відкрити 25)
Київський лист, знаходиться він на стіні Синагоги (вул. Шота Руставелі, 13). Вважається, що цей лист є найдавнішим документом, написаним іудейською громадою Києва, орієнтовно в Х столітті. В ньому громада просила пожертувати гроші на викуп Яакова Бен Ханукки з в’язниці.

Collapse )

Краківські кургани

Продовжу свою розповідь про Краків, цього разу про кургани. Їх у Кракові чотири – Кракуса, Пілсудського, Костюшко та Ванди. Вхід на останній - платний, 24 злотих, на інші безкоштовний.

Collapse )

Прочитане — грудень 2019

Останній місяць року, можна підбити підсумки – прочитано 45 книжок)))) Одні були невеличкі, інші гігантські, різних жанрів та авторів. Звісно багато чого ще залишилося на поличках, тож в новий рік з новою гостросюжетною книжкою))))

Collapse )

Пошуки одеських котів тривають

Весною під час своєї поїздки в Одесу я трохи пошукала скульптурок котів. Але тоді я знайшла не всіх, до того ж за наступні півроку колекція котиків поповнилася новими, а тому під час свого наступного осінньо-зимового візиту я продовжила пошуки. Звісно, що далеко від центральної частини я не віддалялася, тому ось що вдалося відшукати)))))

Collapse )

Прочитане — листопад 2019

Брати Капранови «Кобзар 2000» Hard
Осилила другу книгу, ця значно важча, та похмуріша. Деякі оповідання досить моторошні та навіть криваві. Але незважаючи на це, мені вона сподобалася навіть трохи більше ніж легша версія)
Марина Гримич «Клавка»
Давно чула позитивні відгуки про цю книгу і ось нарешті взялася за її читання. Клавка – секретарка, що працює у Спілці письменників і частенько буває в РОЛІТі. Її називають старою дівкою, але Клавці лише 26))))) Особливо мені книга сподобалося і було діже цікаво читати про РОЛІТ, про його квартирки, про письменників, що там жили, адже не так давно готувала екскурсію і багато читала про будинки для письменників. Дуже добре описано наскільки складні були часи, письменники не мали часу писати, вони радше критикували один одного, бо того вимагала партія. Кожне слова, кожна рима могла сприйматися двояко і автор піддавався нещадній критиці.
Цікавий факт пов’язаний з Клавкою спливає у самому кінці книги, що досить таки несподівано.
Книжка читається легко, раджу.

Музей метро

В п’ятницю 13-го побувала в музеї метро. Раніше чула про цей музей, але працює він тільки у будні і потрапити туди можна лише у складі групи за попереднім записом. Тому звісно, що сам туди не виберешся, а тут клуб «Мандрияки» як раз йшов, то і я приєдналася)

Collapse )

Сила підпису

Сьогодні нарешті відвідала виставку квест-музей «Сила підпису», що зараз проходить в галереї мистецтв «Лавра». Це ще одне творіння агентства Gres Todorchuk PR, а приурочений він п’ятнадцятиріччю юридичної фірми Sayenko Kharenko.

Collapse )