Мурали Кам'янця

У Кам'янці багато муралів і тут можна влаштуати цілу прогулянку в їх пошуах, але моя мета візиту до міста була трошки іншою цього разу.
Чимало муралів я бачила ще в сутінках, адже приїхала до Кам'янця о 4 ранку.
Нижче парочку цікавих, які побачила вже при денному світлі.


Collapse )

Бігач

До недавна я знала, що Бігач - це село, що знаходиться в стороні від траси в Менському, а нині вже Чернігівському районі. Чому звернула увагу, бо на вказівнику розмістився портрет Шевченка.

Collapse )

У пошуках примари

До недавнього часу найстарішим храмом Менщини була Миколаївська церква в селі Городище. Церква була збудована у 1763 році, в 60-тих роках її приміщення використовували як зерносховище. Довершила руйнування блискавка, яка в 2011 році влучила в храм і дуже його зруйнувала.


Collapse )

Про воду

Я знала, що людському організму потрібна вода, кожного дня, в чистому вигляді. Але ніяк не могла себе заставити випивати денну норму, то я забувала, то мені не хотілося і ніщо мене не могло примусити, настрахати. Так було до минулого року. Банально, але на мене вплинули прості слова лікаря-хірурга, який робив мені операції, він не лякав, не наводив наукові гіпотези, просто сказав, що треба пити) Хоча був чесним і казав, що він і сам часто не дотримується норм і зловживає кавою.
Від того часу пляшка з водою завжди зі мною)

Літо

Літо, поле, на якому колоситься пшениця та ячмінь, сонце, що наближається до горизонту і все навкруги заливає жовтогарячим світлом, а ще тиша і відчуття повної невагомості, щастя та свободи.

Collapse )

Київ, спека, Чорнобиль

Київ зустрів спекою, пилом, здертим асфальтом, понівеченими газонами та відсутністю гарячої води, а ще скасувалися заплановані зустрічі та плани. Напевно, потрібно знову тікати з міста)
Зате встигла потрапити на екскурсію від Юлії Соловей виставкою «Чорнобиль. Подорож».
Побільше нам таких якісних, професійних та цікавих виставок.
Виставку продовжили до 25 липня, хто досі не був, сходіть, не пошкодуєте.

Про гончарство

До недавнього часу я нічого не знала про гончарні вироби. Так, у мене була глиняна турка для кави куплена в якомусь магазинчику, явно що масове виробництво. А декілька років тому я познайомилася з гончаром Олегом Луцуком.


Collapse )