Календар для Мандрияк. Дубль два

Спочатку народилася оця версія календаря. Але після повернення з Карпат, я привезла ще чимало гарних фотографій символу клубу, тому захотіла зробити ще один варіант календаря з іншими світлинами)

Collapse )

Осінь. Гори

Цього літа було всього замало – замало подорожей, замало зустрічей, замало відпочинку. Липневу поїздку в гори було скасовано, травневий похід так само. І раптом вже восени на мене чекає неочікуваний, спонтанний тиждень серед гір в одному з найкращих та наймальовничіших місць. Це диво, коли твій будиночок знаходиться на дереві, і ти можеш спостерігати за сходом сонця над Чорногорським хребтом прямо з ліжка, а кавою ласувати на балконі з видом на гори.
Ці сім днів були неповторні, ще досі не можу прийти до тями, мозок і досі підсовує картинки гір замість запилених київських вулиць.

Collapse )

Календар для Мандрияк

Кожного року думаю, що вже не буду робити настільні календарі, що це останній... Але в кінці наступного року приступаю знову до роботи. Цього разу знову робота для туристичного клубу «Мандрияки». В календарі використано фотографії валяних символів клубу, зроблених в різних поїздках та цитати про туризм. Таких фото виявилося так багато, що виникла ідея зробити два варіанти календарів. Сьогодні покажу сторінки одного з них.

Collapse )

Затоплена незатоплена церква у Гусинцях

Дано хотіла побувати в Гусинцях, подивитися на затоплену церкву, хоча зараз вже ця назва зовсім не актуально, бо святиню відремонтували, а острів підняли і тепер вона є діючою. Хоча, як на мене, то в затопленій було більше шарму, але зараз мова не про те.

Collapse )

Розмальовані зупинки

Дорогою до Гусинців ми проїжджали села Старе та Сошників. Обидва з них порадували дуже гарними розмальованими зупинками. На зворотному шляху ми навіть зупинялися біля кожної, щоб роздивитися та сфотографувати, щоправда останню знімали вже з вікна)))

Collapse )

Дорога на Захід. Чагарі

Наступна зупинка в селі Чагарі. Тут немає нічого особливого, окрім трьох цікавих скульптур.
Одна з них стоїть на в’їзді у село, інша на виїзді, а ще одна прикрашає фонтан. Останню мені, на жаль, не вдалося сфотографувати.

Collapse )

Прочитане — серпень 2020

Вже другий місяць передплачую твори з проекту Івченко наживо. Його суть полягає в тому, що двічі на тиждень письменник присилає своїv передплатникам оповідання та розділ з роману. Саме головне, що роман пишеться прямо тут і зараз, тобто ви отримуєте свіжачок.
Але із-за браку часу я все ніяк не могла приступити до читання. А тут вирішила, час, то ж цей місяць став місяцем Івченка))))

Collapse )

Про людей

Негаразди або проблеми зі здоров’ям такий собі лакмусовий папірець, щоб визначити як до тебе насправді ставляться оточуючі та друзі. Якось так склалося, що поки ти успішний, поки в тебе все є, поки можеш підтримувати інших та поки ти здоровий, то ти потрібен всім – і роботодавцю, і друзям і знайомим. Але тільки варто тобі зійти з дистанції, стати безпомічним та потребувати допомоги, як багато твої знайомих одразу десь подінуться. Воно і зрозуміло нікому не потрібні чужі проблеми та негаразди, в кожного вистачає свого.
Цей рік був важкий, хоча він був нелегкий для кожного з нас, але коли твій світ руйнується, коли ти не знаєш що на тебе чекає, коли тобі боляче і страшно – це дійсно моторошно. А саме головне, що саме в цей нелегкий період ти можеш дізнатися, як насправді до тебе відносяться оточуючі.
У мене були такі люди, які були поруч в самі страшні моменти і я їм за це дуже вдячна. А інші, а інші собі просто є… і я тепер знаю на кого можна покластися наступного разу, коли мені стане зле.
Тож нехай біля вас будуть тільки достойні люди, а тих кому на вас начхати, залишайте в минулому, вони не варті вашого часу.