Перемишль. Перше враження

Нарешті знайшла час розказати про польське місто Перемишль, яке мені дуже сподобалося і яке неочікувано вразило.
Взагалі Перемишль знаходиться недалеко від українського кордону і вважається таким собі перевалочним містом, звідки приїжджі рушають далі вглиб Європи. Десь так його сприймала і я, а тому готуючись до поїздки, нічого аж такого незвичайного не очікувала. Хоча щоб оглянути місто ми вирішили виділити цілий день та заночувати в Перемишлі, а вже наступного ранку рушити далі до Жешува. Але дня на огляд всіх цікавинок міста нам не вистачило))))
Та почну з самого початку.

Перемишль...Collapse )

OT VINTA у Києві

Давно я не фотографувала якісь концерти чи виступи, востаннє робила репортаж аж на минулорічному Книжковому Арсеналі. А тут вчора була на концерті гурту OT VINTA у Docker Pub і вирішила трохи познімати, як завжди трохи і для себе))))

Концерт...Collapse )

Зимові Лумшори, або як я новий рік зустрічала

Новий Рік якесь таке дивне свято, яке ти кожного року не знаєш як відсвяткувати. Адже сидіти на святковим столом я не люблю, а стосовно поїздки кудись, треба вирішувати ще за півроку. Тому кожного разу зіштовхуюся з проблемою чим же себе зайняти. Як правило покладаюся на випадок, і мене він як правило виручає.

Зима...Collapse )

Вечірній Бельведер

Щоб насолодитися всією красотою Відня, сюди варто їхати весною або влітку, ну можливо ще восени. Головне тільки в той час, коли ще не так рано темнішає і день не такий короткий. Адже місто велике і головне багате на різноманітні пам’ятки та величні споруди, які зовсім по-іншому виглядають при денному світлі і в вечірніх сутінках.
Та й в темноті важко роздивитися всю красоту тих чи інших будівель.
Сьогодні розповім про Бельведер — дуже гарний палацовий комплекс. Якщо будете у Відні, то навідайтеся туди обов’язково, навіть якщо не підете до музеїв, то хоч погуляєте французьким парком.

Про Бельведер...Collapse )

Стріт-арт на вулицях Відня

Напевно кожне місто може похизуватися сучасним мистецтвом. От тільки ти не завжди його можеш відшукати, тим паче, коли приїздиш на декілька днів і гуляєш фактично тільки в центрі.
Звісно ж важко відшукати якийсь мурал у центрі Відня))))
Але якщо відійти трохи в сторону, то можна наштовхнутися на дещо цікавеньке))))

Далі...Collapse )

Люблін. Тринітарська вежа

Що ж продовжую ділитися враженнями про польське місто Люблін, а точніше хочу розказати про місце, яке мені дуже сподобалося і яке просто заполонило моє серце. Мова про неоготичну Тринітарську вежу, що є найвищою будовою у історичній частині Любліна, її висота сягає 40 метрів. На гору можна піднятися, купивши квиток за 7 злотих, а заодно і роздивитися чудові старовинні експонати музею релігійного мистецтва.

Види з вежі...Collapse )

Прочитане — грудень 2018

Цей місця був настільки складним та заваленим роботою, що лише 22 грудня я спіймала себе на думці, що не прочитала жодної книги(((( Для мене це був повний жах.
І от на різдвяні свята я дорвалася до літератури і за пару днів проковтнула декілька книжок, життя одразу налагодилося)))))

Книжки...Collapse )
Tags:

Різдвяний Відень

Побачити різдвяний Відень я планувала ще минулого року, щоправда тоді я мала пробути там всього лише день, основним пунктом призначення мав стати Зальцбург, але  не склалося. І от цього року напередодні Різдва я таки відправляюся до Відня.

Різдвяний Відень...Collapse )

Найстаріший міст Києва – Кудрявський

Про Кудрявський міст я чула давно, але якось ніколи не звертала на нього уваги. А потім до мої рук потрапила художня книжка Олеся Ільченка «Місто з химерами», де я вперше прочитала про магічний трикутник, в якому опинилася київська святиня — Софія Київська.
Отам в книзі я й прочитала про Кудрявській міст. І так мене та інформація зачепила, що я рушила на його пошуки.

Прогулянка...Collapse )