Про мрії

Читаючи привітання про здійснення мрій, зловила себе на думці, що я маю одну таку і головне досить таки реальну і здійсненну.
Вже 5 років я не була на морі, було декілька спроб туди вирватися, але всі вони не увінчалися успіхом((((
Тим паче, що я хочу на море не засмагати та купатися,а просто посидіти на березі, поспостерігати за хвилями, подихати морським бризом, помилуватися світанком, випити горнятко гарячого чаю…
Тож найближчим часом є що втілювати в життя)))

Екскурсія до київського музею вторсировини

Клуб «Мандрияки» всю зиму проводив цикл екскурсія по київським музеям по собівартості. З приходом весни ми не зупинилися і домовилися про ще одну цікаву екскурсію до музею вторсировини, або непотрібних речей.
На жаль у нас зовсім мало часу, щоб зібрати необхідну кількість людей, щоб екскурсія відбулася.
Хто хоче приєднуйтеся, вже у цю суботу 16 березня об 11.00
Вартість - 30 грн.
Реєстрація за посиланням.
Хоч перші експонати в цьому музеї з’явилися ще у 1943 році, не так вже й багато людей знають про нього.
Ну чули, що десь на Лівобережці на території заводу із переробки вторсировини знаходиться один з найдивовижніших музеїв Києва, який ще романтично називають МУЗЕЄМ АНТИКВАРІАТУ, але чи бували ви там?
Я не бувала і Мандрияки також, тому запрошуємо всіх разом з нами у цю суботу 16 березня відвідати цей дивовижний музей і здійснити подорож у минуле, адже тут знаходяться дійсно раритетні речі.
Ну де ви ще зможете побачити перший в царській росії пилосос або старовинний самовар з чоботом, станок з обробки коноплі або гринжоли, довоєнну дитячу коляску або набір інструментів для катувань у царській жандармерії.
А ще тут безліч старих фотоапаратів, грамафонів, бабусині скрині і бюсти вождів, серед яких семиметрова статуя Леніна, привезена з Криму.

Люблінський замок

Основними родзинками Любліна, які має побачити кожен мандрівник звісно ж є площа Ринок та Люблінський замок. Останній і шукати особливо не потрібно, бо пряма дорога приведе вас до нього зі старого міста.


Люблінський замок...Collapse )

«Діалоги про»: Софія Філоненко та Владислав Івченко

В останній день зими 28 лютого в Книгарні «Є» в рамках проекту «Діалоги про» відбулася зустріч Софії Філоненко та Владислава Івченка, говорили про популярну літературу в Україні. Всім цим дійством керувала Богдана Романцова.

Далі...Collapse )

Рибальський міст

По Рибальському мосту я не ходила вже дуже давно, можливо то було років 10 тому, може ще пізніше. Але ще десь глибоко в пам'яті зринають спогади, про ті часи, коли по мосту їздив транспорт.

Міст...Collapse )
Tags:

Творіння Хундервассера

В передостанній день перебування у Відні ми згадали про те, що зовсім забули про дивакуватий будинок Хундервассера.
Але самі того не знаючи того дня побачили аж два творіння цього автора.

Дивні будинки...Collapse )